حکاکی قالب

حکاکی روی قالب

حکاکی لیزری قالب و دلایل استفاده از این روش

از آنجایی که محصول نهایی قالب ها به ویژه قالب های تزریق پلاستیک ، جنسی از خانواده پلاستیک دارد لذا این نوع از قالب ها از پر کابرد ترین قالب های موجود در دنیا می باشد که به دلیل نوع استفاده می بایست نکاتی به شرح ذیل در آنها مورد توجه قرار گیرد.

1- محصول می بایست از زیبایی و کیفیت سطح بالایی برخوردار باشد

2- ماده و جنس قالب بسیار با اهمیت می باشد که بسته به نوع محصول ماده و جنسی که قالب نیز از آن ساخته می شود انتخاب می گردد

3- فرآیندهای ساخت قالب از نظر زمان کاری می بایست مورد بررسی قرار گیرد تا هم زمان ساخت قالب مشخص گردد.

لذا با توجه به مطلب بالا فرآیند های دخیل در هر مرحله از ساخت قالب بسیار مهم می باشد و انتخاب روشی که بتواند نکات گفته شده را به بهترین شکل ممکن و مقرون به صرفه پوشش بدهد نیز بسیار مهم می باشد.

در فرآیند ساخت قالب یکی از فرآیندهایی که صورت می پذیرد تا قالب مورد نظر تکمیل شده و در بحث اقتصادی و بازار فروش محصول نهایی تاثیر بسزایی دارد، فرآیند حکاکی روی قالب می باشد که این حکاکی شامل علامت تجاری، علامت مشخصه محصول، آرم و نشانه خاص محصول ، شماره سریال و ..... می تواند باشد که البته همانطور که گفته شد انتخاب روشی که بتواند طیف وسیعی از دغدغه های انجام این فرآیند را در بر گیرد بسیار حیاتی می باشد. از این رو تکنولوژی نوین انجام این فرآیند با توجه به این مسئله بسیار مهم ، توانسته است در این امر موفق عمل کند.

حکاکی با استفاده از دستگاههای ماشینکاری سریع لیزری که جایگزینی برای روشهای سنتی از جمله اسید کاری و پانتوگراف می باشد نمونه ی بارز از این تکنولوژی می باشد.

از آنجائیکه حکاکی لیزری بسیار دقیق و ظریف و با کیفیت می باشد و همچنین بر روی طیف وسیعی از فلزات بدون نیاز به ابزار خاص قابل اجرا بوده و بسیار سریع و مقرون به صرفه می باشد لذا این روش در بحث فرآیندهای ساخت قالب می تواند تمام نکات گفته شده را در برگیرد و رضایت تولید کننده و مصرف کننده را با توجه به داشتن فاکتورهای کیفیت، دقت، سرعت و اقتصادی بودن، باعث شود.

حک روی مس

حکاکی لیزری روی مس

حکاکی روی مس، به منظور دستیابی به کیفیت و عمق مناسب جهت اسپارک می باشد. استفاده از لیزر به عنوان ابزاری برای حکاکی روی مس ، یکی از فعالیتهای ما در گروه نورا لیزر می باشد. خاصیتی که مس دارد باعث می شود تا نور لیزرنتواند به راحتی عمل باربرداری را از روی آن انجام دهد. اما با به کارگیری دانش و تجربه و استفاده از تکنیک خاصی گروه نورا لیزر موفق به بارداری با سرعت و کیفیت مناسب از روی سطح مس شده است.

برای سفارش کار گامهای زیررا انجام دهید:

گام اول: انتخاب مس

قطعه مسی که می خواهید روی آن حکاکی لیزری انجام شود تهیه نمایید.

گام دوم: طرح

طرح و یا متن دلخواه خود را در ب

رنامه هایی نظیر; Corel ; Autocad ; SolidWork ; و ... با پسوند .dxf , .cdr , ایجاد کرده و طرح خود را برای ما از طریق تلگرام ، ایمیل ارسال نمایید.

چنانچه تمایل داشته باشید متن و یا تصویر مورد نظر شما توسط گروه نورا لیزر طراحی می شود، با ما در تماس باشید.

گام سوم : حکاکی

پس از مراجعه به شرکت نورا لیزر و ارائه قطعه مسی به همراه طرح نهایی شده برای حکاکی گروه نورا لیزر حکاکی را در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت و د

قت و قیمت مناسب انجام می دهند.

گام چهارم : تسویه حساب و تحویل کار

پس از اتمام کار با شما تماس گرفته می شود و هماهنگی های لازم جهت تحویل کار صورت می پذیرد.

انتقادها و پیشنهادها:

در جهت ارائه بهترین کیفیت و خدمات لیزری، چنانچه پیشنهاد و یا انتقادی نسب به نوع کار، هزینه حکاکی، عملکرد پرسنل دارید می توانید از طرق زیر به صورت مستقیم با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود:

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

همراه: 09122683466

حکاکی قالب لاستیک

حکاکی روی انواع قالب لاستیک با دستگاه لیزر، سرعت و دقت و کیفیت بالایی دارد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

  • حکاکی لیزری قالب لاستیک

  • حکاکی سه بعدی روی قالب لاستیک

  • حکاکی لیزری سه بعدی

 

 

درباره نورا لیزر

نورا لیزر کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات پانتوگراف قالب و حکاکی قطعات صنعتی آغاز نمود.کیفیت و ارائه خدمات لیزری را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون با استقبال بی سابقه ای نیز روبرو شده است.

تماس با نورا لیزر

آدرس:ایران، البرز، کرج، دهقان ویلای دوم - خیابان شهید قاصدی ،کوچه ترابی - پلاک 20
تلفن: 34202344-026
همراه : 5338935-0935
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 34345685
کانال تلگرام : noralaser@
بالا